KIA Carens

Model Kia Carens

Radosť  jazdy

Flexibilný štýl

Práca, zábava či výnimočný rodinný výlet – nech máte akékoľvek plány, Kia Carens bude vaším dokonalým spoločníkom na cesty. Bez ohľadu na vaše plány bude Kia Carens perfektným univerzálnym spoločníkom na cesty. Vďaka svojmu atraktívnemu vzhľadu, priestrannosti a všestrannosti je toto kompaktné MPV skutočne jedinečné. Navyše je vybavené najnovšími technologickými riešeniami a bezpečnostnými systémami.

Prepracovaný interiér
Existuje MPV, pri ktorom sa tešíte na jazdu! S ergonomicky tvarovaným kokpitom, ktorý uprednostňuje komfort vodiča a intuitívne ovládanie množstva moderných funkcií. Vďaka nízkej polohe čelného skla palubnej doske s plynulými tvarmi si užijete skvelý výhľad.

Dynamický exteriér

Výrazný športový vzhľad dáva modelu Kia Carens odvážny výraz. Kdekoľvek padne váš pohľad, nájdete inteligentné prvky s nádherným dizajnom – od xenónových svetlometov zaisťujúcich maximálnu viditeľnosť až po koncové svetlá s najnovšou technológiou LED s výraznými tvarmi. Dalo by sa povedať, že ide o optimálnu rovnováhu dizajnu a funkčnosti.

Komfort interiéru

Zo sedadla vodiča si vychutnáte nerušený výhľad z vozidla, vynikajúci komfort a rýchly prístup k mnohým moderným funkciám. Vďaka vyhrievaným predným aj zadným sedadlám nebude nikomu zima a panoramatické strešné okno vykúzli úsmevy na tvárach po celý rok. V štýlovom interiéri sa nachádzajú mäkké materiály a chrómové detaily s neobyčajným pôvabom.

Pre život plný rôznych cieľov

Ako správne MPV verné svojmu menu toto vozidlo uspokojuje množstvo potrieb. Kia Carens je rovnako priestranná ako všestranná vďaka tomu, že prirodzene využíva každý centimeter interiéru. Má však aj jeden rozmer, ktorý nevidno: jedinečnú prívetivú atmosféru, ktorá toto vozidlo pozdvihuje na čosi oveľa viac než len obyčajné MPV.

Výsledkom je jazda, ktorá vás naplní uspokojením
Či už sa rozhodnete pre päťmiestnu, alebo sedemmiestnu verziu modelu Carens, toto MPV sa môže pochváliť širokou paletou možností usporiadania interiéru, ktoré ponúkajú maximálnu flexibilitu sedenia a dodatočne veľký batožinový priestor. V záujme vášho komfortu a pohodlia sú vonkajšie sedadlá v druhom rade vybavené mechanizmom pre priamy vstup. Ich súčasťou je páka, pomocou ktorej sa dá sedadlo posunúť dopredu, čo uľahčí prístup k sedadlám v treťom rade.

7 sedadiel
Čo sa týka všestrannosti, Kia Carens ide na plný plyn. Ponúka dostatok priestoru, flexibilné usporiadanie sedadiel a inteligentné možnosť odkladacích priestorov v celej kabíne, vrátane priestranného batožinového priestoru. Vďaka 7 sedadlám môžete odviezť celú rodinu. Jednoducho sklopte sedadlá nadol, aby ste vytvorili priestor pre batožinu, alebo iné predmety.

Kia Carens - 7 sedadiel

Starostlivá Kia Carens

Starať sa o vašu bezpečnosť a bezpečnosť vašej rodiny je našou prioritou číslo jedna. Preto prinášame množstvo inovačných technológií, ktorých cieľom je v prvom rade predchádzať nehodám. Okrem toho naši konštruktéri vykonali nespočetné množstvo počítačových simulácií a nárazových skúšok s cieľom zabezpečiť ochranu cestujúcich za každých okolností.

Kia Carens - bezpečnosť

Aktívne a pasívne bezpečnostné prvky v modeli Kia Carens ochraňujú vás aj vašich cestujúcich. Napríklad systém varovania pred opustením jazdného pruhu vás upozorní, ak začnete neúmyselne vychádzať zo svojho jazdného pruhu. Medzi ďalšie inovatívne bezpečnostné technológie patrí systém riadenia stability vozidla (VSM), 6 airbagov, brzdový asistent (BAS) a elektronický stabilizačný systém (ESC).

Inteligentné technológie pre uvoľnenú jazdu

Neuveriteľne široká škála inteligentných riešení a intuitívne rozmiestnenie ovládacích prvkov ponúka pomoc pri parkovaní, najaktuálnejšie informácie o jazde, rovnako ako aj zábavu.
Kia Carens ponúka celý rad špičkových a užitočných najmodernejších funkcií. V strede prístrojovej dosky Supervision sa zobrazujú všetky relevantné informácie – stačí jeden pohľad na 4,2-palcový TFT LCD displej. Prístup k navigácii a prémiovému audiosystému sa ovláda jednoduchým klepnutím na veľký palcový dotykový displej.

Asistenčný systém pre vodiča
Naším cieľom je maximalizovať vplyv našich technológií na pôžitok z jazdy. Napríklad spätná kamera, ktorá na displeji zobrazí priestor za vozidlom vždy po zaradení spätného chodu. A čo viac : systém inteligentného parkovacieho asistenta, vďaka ktorému je pozdĺžne parkovanie hračkou.

Jazdná dynamika
Do modelu Kia Carens si môžete vybrať niektorý z dvoch zážihových, prípadne vznetový motor. Aby ste dosiahli čo najlepšie dynamické radenie a nízku spotrebu paliva, ku vznetovému motoru si zvoľte najmodernejšiu 7-stupňovú dvojspojkovú prevodovku (DCT). Po zastavení na semaforoch technológia STOP&GO automaticky vypne motor, čím sa znižuje spotreba paliva a emisie.

VOZIDLÁ V AKCII
VOZIDLÁ K ODBERU

Akciové vozidlá