KIA cee´d_sw

Model Kia cee´d sw - sportswagon

Viac priestoru, viac života

Vzrušujúci zovňajšok

Kia cee´d Sportswagon, navrhnutá v Nemecku a vyrobená v našom závode na Slovensku, je odhodlaná zapôsobiť na každú časť vašej osobnosti. Vo vnútri vás uvíta množstvo priestoru pre cestujúcich aj batožinu, šikovné úložné riešenia a vysoká miera funkčnosti, ktorá ulahodí vašej citlivej stránke.

Kia cee´d sw

Praktickosť a univerzálnosť

Nový model Kia cee´d Sportswagon hýri všestrannosťou. Má dômyselne využitý vnútorný priestor: úložné priestory pod podlahou, veľký batožinový priestor a rôzne priečinky, sklápacie sedadlá a množstvo drobných, no praktických prvkov, ako sú zvislé koľajničky, pomáhajúce udržiavať poriadok v batožinovom priestore. Celkový objem batožinového priestoru je 1 642 litrov, čo je dosť pre všetky dobrodružstvá.

Komfort a kvalita
Kabína svojím dizajnom prekoná vaše očakávania. Vďaka vysokokvalitným materiálom a osobitnej pozornosti venovanej ergonómii sa na cestách budete cítiť ako doma. Kia cee´d Sportswagon ponúka množstvo prvkov a funkcií: elektricky ovládané sedadlo vodiča s pamäťovou funkciou na dve rôzne nastavenia, vyhrievanie volantu, štartovanie pomocou tlačidla a inteligentný kľúč.

Interiér je plný vysokokvalitných materiálov a prvkov prispievajúcich k pocitu luxusu, ako napríklad mäkký povrch palubnej dosky, skvelo čitateľná TFT LCD obrazovka, nastaviteľná stredová lakťová opierka či asymetrická stredová konzola natočená k vodičovi. Urobili sme maximum pre to, aby ste si za volantom mohli vychutnať komfort ako nikdy predtým.

Moderné technológie pre pohodlný život

Online služby
Všetky nové modely Kia cee´d Sportswagon vybavené navigáciou majú Online služby, vďaka čomu pozdvihujú spoľahlivé navádzanie na trase na novú úroveň presnosti a dokonalosti. Pomocou integrovaného Wi-Fi rozhrania možno navigačný systém v modeli cee´d pripojiť k smartfónu a prijímať dopravné aktualizácie v reálnom čase, získavať informácie o miestach s meraním rýchlosti, vykonávať miestne vyhľadávanie a načítavať predpovede počasia. 

Výstraha pri zmene jazdného pruhu
Kia cee´d Sportswagon obsahuje funkciu ktorá vám pomôže v momente, keď dokonca ani nemusíte vedieť, že potrebujete pomoc. Každý sa môže unaviť alebo byť rozptýlený. Preto sme do výbavy vozidla pridali systém výstrahy pri zmene jazdného pruh, ktorý vás upozorní v momente, keď neúmyselne prechádzate do iného pruhu.

Asistenčný systém pre vodiča
Nemôžete mať spoľahlivejšieho spolujazdca než je Kia cee´d Sportswagon. Vďaka systému monitorovania mŕtveho uhla, systému upozornenia na križujúce vozidlá a informáciám o obmedzení rýchlosti budete neustále vedieť, čo sa deje v okolí vozidla bez toho, aby ste musel obmedziť pozornosť na dianie pred vozidlom.

Inteligentný kľúč
Vďaka inteligentnému štartovaciemu tlačidlu môžu vaše kľúče zostať bezpečne vo vrecku. Kia cee´d Sportswagon spozná, kedy sa inteligentný kľúč nachádza v blízkosti, takže stačí stlačiť na dverách a odomknúť vozidlo a potom jednoducho stlačiť štartovacie tlačidlo a spustiť motor.

Inteligentný parkovací asistent
Život za volantom vám mimoriadne uľahčí náš integrovaný inteligentný parkovací asistent. Dokáže nielen nájsť parkovacie miesto vhodnej veľkosti, ale môžete mu pokojne prenechať riadenie, aby za vás zaparkoval na zvolené miesto. Takto sa parkuje Kia cee´d Sportswagon.

Satelitná navigácia

Nový satelitný navigačný systém s kompletnými mapami je vybavený funkciou prevádzania textu na reč, ktorá počas jazdy oznamuje názvy ulíc. Sedempalcový farebná dotyková displej ponúka množstvo užitočných funkcií, od zobrazenia údajov palubného počítača až po detailné pokyny navigačného systému, a taktiež sa na ňom zobrazuje obraz spätnej kamery pri manuálnom parkovaní.

Uvoľnený, no stále pod kontrolou

Všetko pre kultivovanosť a výkon
Na výber sú štyri moderné motory: dva najmodernejšie vznetové motory a naše najnovšie zážihové motory s výkonom od 90 do 135 koní. Vďaka inovatívnym opatreniam na zníženie hmotnosti sa znížila spotreba paliva. Všetky modely môžu byť vybavené technológiou Štart/Stop (ISG).

Úplne nový motor turbo GDI
Novinkou medzi našimi špičkovými motormi je úplne nový trojvalcový, turbodúchadlom prepĺňaný zážihový motor s priamym vstrekovaním paliva (100/120 k). Aj napriek hospodárnosti a nízkej úrovni emisií CO2 dosahuje pôsobivú dynamiku, o čom svedčí maximálny krútiaci moment 172 Nm. To dokáže len motor s turbodúchadlom.

Kia cee´d sw - motorizácie
Systém IDLE STOP & GO
Nový model Kia cee´d Sportswagon, tradične plný dômyselných riešení, automaticky vypína motor , keď po zastavení na svetelnej križovatke zložíte nohu zo spojky. Keď sa budete chcieť pohnúť, opätovne stlačíte spojku a motor sa znova naštartuje. To je najúčinnejší spôsob, ako možno v meste šetriť palivom.
Dvojspojková prevodovka
7-stupňová dvojspojková prevodovka ponúka spojenie výhod manuálnej a automatickej prevodovky: väčšiu agilnosť, väčší jazdný komfort a nižšiu spotrebu paliva. Radenie prevodových stupňov prebieha rýchlo a hladko, bez straty účinnosti. Vďaka šikovným páčkam sekvenčného radenia pod volantom si môžete vychutnať pocity pretekára.
Kia ceed - automatická prevodovka

Pokročilé myslenie pre vyššie bezpečie

Aktívna bezpečnosť
Pri bezpečnostnej výbave modelu Kia cee´d Sportswagon sme nerobili žiadne kompromisy. Systém riadenia stability vozidla vám pomôže pri brzdení v ostrých zákrutách alebo na mokrej vozovke. Systém elektronickej distribúcie brzdnej sily zabraňuje šmyku. Brzdový asistent rozpozná núdzové brzdenie a pomôže vám. Systém elektronickej regulácie stability bude pribrzďovať každé koleso správnou silou.

Pasívna bezpečnosť

Kia cee´d - bezpecnost

Kvôli čo najväčšej stabilite a pohlcovaniu rázov má vystužená karoséria nového modelu Kia cee´d Sportswagon celkom spojené torzné diely karosérie. Model je tiež vybavený 6 airbagmi – dvoma prednými, dvoma bočnými a dvoma hlavovými airbagmi. Kia cee´d Sportswagon vás v prípade núdze ochráni zo všetkých strán!

VOZIDLÁ V AKCII
VOZIDLÁ K ODBERU

Akciové vozidlá