KIA Soul EV

Kia Soul EV - elektrický

Som na elektrinu

Maximálna efektivita, maximálny štýl

Začnite deň inak: 100% elektrická, 100% štýlová Kia Soul EV. Jediné vozidlo postavené na platforme SUV – toto vozidlo s nulovými emisiami má všetko. Od impozantného dojazdu cez špičkové zrýchlenie až po dostatok priestoru a flexibilitu. Len na pohľad by ste nikdy nepovedali, že ide o elektromobil.

Dizajn exteriéru
Kia Soul EV je oslavou prírody a technológie. Prichádza v žiarivých dvojfarebných kombináciách. Výrazný dizajn sa prenáša k účinným LED denným svetlám, nápadným svetlometom a koncovým svetlám. Konečne elektromobil, z ktorého na prvý pohľad nevyžaruje: ,,Som na elektrinu!".

Štýl a komfort interiéru
Kia Soul EV je ústretová k životnému prostrediu, zároveň však veľkorysá. Kombinuje úspornú jazdu v meste s komfortom a praktickosťou. Vy a vaši cestujúci sa môžete posadiť a relaxovať v priestrannej kabíne, vyrobenej z organických materiálov. Flexibilita bola najvyšším cieľom. Zadné sedadlá sú delené a možno ich zložiť dopredu, v batožinovom priestore sa okrem toho nachádza skrytá priehradka.

Harmonická jazda

Informačno-zábavný systém
Kia Soul EV má všetko: navigačný systém so 7-ročnou aktualizáciou máp**, spätnú kameru, MP3 prehrávač a digitálny rádioprijímač. Vďaka jednoducho čitateľným displejom na prístrojovej doske a stredovej konzole možno sledovať všetky informácie – od výkonu až po úroveň nabitia akumulátora. 

Asistenčný systém pre vodiča
Pohodlie a asistenčné systémy v modeli Kia Soul EV sú jej neoddeliteľnou súčasťou. Vďaka spätnej kamere budete mať pocit, že máte oči aj vzadu. Systém monitorovania tlaku v pneumatikách (TPMS) vás upozorní, ak príliš poklesne tlak v pneumatikách. Jednoduchým stlačením tlačidla aktivujete elektrickú parkovaciu brzdu, stlačením tlačidla Stop/Štart aktivujete elektromotor.

Úplná bezpečnosť

Kia Soul EV sa o vás skutočne postará, ochráni vás od kapoty až po batožinový priestor. Vizuálny zvuk motora upúta pozornosť chodcov. Šesť airbagov v kabíne zaistí bezpečnosť, takže všetci cestujúci zostanú živí a zdraví. Bezpečnostnú výbavu vozidla dopĺňajú technológie ako napríklad systém riadenia stability vozidla (VSM), asistent rozjazdu do kopca (HAC) a brzdový asistent (BAS).

Kia Soul EV - bezpečnosť

"Som na elektrinu!"

Jazdná dynamika
Za volantom modelu Kia Soul EV si môžete vychutnať výnimočný výkon a vysoký krútiaci moment. Agilný elektromotor vyniká zrýchlením z 0 na 100 km/h a vozidlo dosahuje maximálnu rýchlosť 145 km/h. Na plné nabitie umožňuje dojazd až 212 km s nulovými emisiami. Agilné ovládanie, nízke ťažisko a minimálny hluk spríjemňujú jazdu pre všetkých.

Energetická účinnosť
Podstatou modelu Kia Soul EV je účinnosť. Je inteligentne skonštruovaný tak, aby udržiaval alebo rekuperoval energiu množstva systémov vozidla s cieľom zabezpečiť maximálny dojazd. Model Kia Soul EV môžete dokonca naprogramovať, aby sa pre odjazdom predhrial pomocou nabíjacej stanice.

Kia Soul EV - klimatizácia

Kia Soul EV má úsporu energie vo svojich génoch. Zabudovaný systém na vykurovanie a chladenie, mimoriadne účinné tepelné čerpadlo a inteligentný klimatizačný systém s jednotlivými zónami sú súčasťou balíka. Rekuperatívne brzdenie šetrí energiu pri spomaľovaní a znovu ju využíva počas zrýchľovania. Na verejných nabíjacích staniciach možno jednoducho doplniť energiu.

VOZIDLÁ V AKCII
VOZIDLÁ K ODBERU

Akciové vozidlá
Vozidlá KIA k odberu