KIA Venga

Kia Venga

Symbol priestoru

Praktická a fantastická zároveň

Kto povedal, že nemôžete byť štýloví a praktickí súčasne? Európsky dizajn, mohutný postoj, čisté línie a odvážne krivky dodávajú novému modelu Kia Venga charakteristický štýl. Všetko završuje mimoriadna pozornosť pre detail a jemné vylepšenia, vďaka čomu funkčnosť nikdy nestojí v ceste skvelému vzhľadu. 

Kia Venga - exteriér
Kia Venga - interiér

Dizajn exteriér

Pri pohľade zblízka alebo z diaľky, nová Kia Venga preteká štýlovými detailami: od novej prednej mriežky s veľkými obalenými svetlometmi až po výrazne koncové svetlá zakončujúce dynamický klinovitý zadný dizajn.

Dizajn interiér

Nová Kia Venga nemá šancu pokaziť váš štýl. Spolu so štýlovým a priestranným interiérom máte možnosť výberu s množstva farebných kombinácií sedadiel, dizajnov a úprav, plus voliteľné chrómové prvky a nová nádherne zostrojená centrálna palubná doska.

Flexibiná, prispôsobivá, úžasná

Priestrannosť vo vnútri kabíny
Nová Kia Venga má vysokú líniu strechy a dlhý rázvor, to znamená, že pre každého v aute je dosť priestoru pre hlavu aj nohy. Zdieľajte zábavu a vydajte sa na cestu.

Panoramatické strešné okno
Nebo je limit! Panoramatické sklené strešné okno otvára nové perspektívy, aby ste si mohli vychutnať široké obzory, zatiaľ čo ste krytý pre počasím.

Batožinový priestor
Nová Kia Venga koná vo veľkom, poskytujúc štedrých 440 litrov batožinového priestoru. Ale to nie je všetko. Zadné delené sedadlá 60/40 sa posúvajú dopredu a dozadu pre ešte väčší úložný priestor.

Kia Venga - dvojité dno kufra
Kia Venga - batožinový priestor

Dosť miesta pre každé dobrodružstvo: dvojstupňový batožinový priestor rozširuje batožinový priestor na pôsobivých 570 litrov. Pre dosiahnutie maximálneho objemu batožinového priestoru – zarážajúcich 1 486 litrov – jednoducho znížte podlahu a zložte 60/40 delené zadné sedadlá.

Priestor na objavovanie

Multifunkčný volant
Posledná vec, ktorú chcete, je byť rozptýlený počas jazdy. To je dôvod, prečo sme umiestnili základné funkcie ako hlasitosť, automatický tempomat a prístup k palubnému počítaču, na volant na dosah ruky.

Smart kľúč so štart/stop
Nastúpte a choďte! Novinka pre 2015, smart kľúče vám vždy dávajú jednoduchý, bezkľúčový prístup a tlačidlo štart/stop vám umožňuje naštartovanie a vypnutie motora s jednoduchým stlačením.

Ergonómia kabíny
Kia Venga otvára úplne nový svet. Najmä ak si zvolíte aj panoramatické strešné okno, ktoré dodáva dojem priestrannosti. Predné sedadlá majú bedrovú opierku, zatiaľ čo vzadu dostatok priestoru pre hlavu a nohy umožňuje pasažierom oddych a môžu sa natiahnuť.

Nové tkaniny sedadiel
Zabávajte sa prispôsobovaním vašej novej Kia Venga s rozsiahlym výberom vysoko kvalitných materiálov. Vyberte si z troch nových tkaním a dvoch koženo-tkaninových kombinácií a nechajte vodiča a pasažierov nech si urobia pohodlie – v štýle.

Kia Venga - interiér
Kia Venga - interiér

Objavte každý detail

Navigácia ďalšej úrovne
Nechcete nič komplikované. Rovnako ani váš predný pasažier. Tým pádom budete obaja zbožňovať praktické ovládanie "turn and push". A s navigáciou full map, ktorá zahŕňa zvukový systém, ju môžete riadiť prostredníctvom user-friendly dotykového displeja.
Kia Venga - navigácia
Aktívna technológia riadenia
Chcete lepšiu manipuláciu? Nová Kia Venga prináša Anti-lock brzdový systém (ABS), brzdový asistent (BAS), elektronická kontrola stability (ESC), asistent rozjazdu do kopca (HAC), riadenie stability vozidla (VSM) – plus plne nezávislý predný a zadný záves. Aktuálny navigačný systém poskytuje mapy, ktoré potrebujete aby ste ostali v obraze.
 
Konektivita
Zostaňte v spojení na cestách s vysoko kvalitným audio systémom šiestich reproduktorov, RDS rádiom a USB výstupmi pre váš MP3 prehrávač alebo iPod. Plus sa tam nachádza Bluetooth pre volanie alebo prehrávanie hudby hands-free, a full map navigačný systém, aby vám uľahčil prístup aj na tie najviac skryté destinácie.

Silná obrana, rozumné taktiky

Brzdenie a stabilita riadenia

Nová Kia Venga vás podrží. Anti-lock brzdový systém (ABS), brzdový asistent (BAS), elektronická kontrola stability (ESC) a riadenie stability vozidla (VSM) zaisťujú lepšie brzdenie a stabilitu v núdzových prípadoch. Asistent rozjazdu do kopca (HAC) zjednodušuje štartovanie na kopci.

Všestranná ochrana

Nová Kia Venga je vyzbrojená pre akékoľvek kolízie. Pevná karoséria, starostlivo umiestnené deformačné zóny a šesť airbagov poskytujú všestrannú ochranu pre vás a vašich spolucestujúcich. Pri náraze zozadu, predné aktívne opierky hlavy pomôžu predísť zranenie hlavy.

Kia Venga - airbagy

VOZIDLÁ V AKCII
VOZIDLÁ K ODBERU

Akciové vozidlá