Predaj vozidiel Námestovo

Dom služieb, Vavrečka 476

Otváracie hodiny: PO - PI: 08.00 - 16.30
  SO: 09.00 - 12.00
   
GPS súradnice: N +49° 12' 41.10", E +19° 17' 50.12"

Kvalitu a dizajn značky KIA prezentujeme i v Námestovskom okrese.

I napriek skutočnosti, že v Námestove doteraz nebolo vybudované predajné stredisko v podobe showroomu, podarilo sa nám, prostredníctvom výstavného miesta v obchodnom centre Klinec, potešiť novým vozidlom množstvo spokojných zákazníkov.

Sme tu pre vás

PREDAJ VOZIDIEL

0918 824 355
kianam@topcar.sk

Pretože nám veľmi záleží na vašej spokojnosti, snažíme sa neustále reagovať na vaše podnety a návrhy. Hľadali sme riešenie, ako v rámci dostupných možností, čo najviac vyhovieť vašim požiadavkám a potrebám.

Výsledkom tejto spolupráce je nové výstavné miesto v Dome služieb (smer Vavrečka *medzi pumpou Slovnaft a areálom starého Punchu*). 

Predajňa KIA Námestovo

Nové priestory nám tak umožnili zvýšiť počet vystavovaných vozidiel, možnosť absolvovania testovacích jázd, vyššiu flexibilitu pri riešení vašich požiadaviek ako i vyšší komfort a súkromie pri výbere nového vozidla.

Na novom výstavnom mieste vám od 2. septembra 2016, i naďalej ponúkame profesionálny a ochotný prístup pracovníkov, dostatok potrebných informácií ohľadom výberu vozidiel, výhodného financovania a poistenia vášho nového vozidla.

Ďakujeme.
Vďaka vám môžeme zvyšovať kvalitu poskytovaných služieb.