KIA Sorento

Kia Sorento

Objavte skutočnú sebadôveru


Prepracovaný k dokonalosti

Kia Sorento otvára novú, vzrušujúcu kapitolu v dejinách automobilov SUV. Či už vyberiete štýlovú 5 miestnu, alebo mimoriadne priestrannú 7 miestnu verziu, odmení vás v každom ohľade. Je našou odpoveďou všetkým, ktorí nehľadajú iba bežný štandard, ale vždy očakávajú niečo navyše.

Dokonalosť kvality v každom detaile

Dôkladne sa pozrite na novú Kia Sorento a objavíte, s akým dôrazom sú spracované jednotlivé detaily. Kia Sorento je skrátka dokonalým stelesnením atraktívneho dizajnu a pokrokových technológií značky Kia.

Kia Sorento - interiér

Dokonalosť kvality v každom detaile

Široké horizontálne usporiadanie interiér upúta na prvý pohľad. V plynulých líniách, siahajúcich od prístrojového panelu k výduchom ventilácie a prepracovaným výplniam dverí , je každý prvok navrhnutý tak, aby sa vodič cítil ako v bavlnke.

Kia Sorento - interiér

Pohodlné sedadlá

Všetko začína ergonomický tvarovanými, pohodlnými a všestranne nastaviteľnými sedadlami v 8 smeroch. Pretože je každý z nás individualita, pripravili sme elektricky ovládané sedadlo vodiča s bedrovou opierkou nastaviteľnou v 4 smeroch.

Denné svietenie s LED technológiou

Čelnému pohľadu dominuje charakteristická Kia maska chladiča s novým trojrozmerným diamantovým vzorom, rámovaná členitými hlavnými svetlometmi, ktoré zdôrazňujú výrazné hmlové svetlá, pre lepšiu viditeľnosť na ceste počas jazdy. Zvyšujú vizuálnu príťažlivosť novej Kia Sorento.

Kia Sorento - predné LED svietenie

Technológia, ktorú si zamilujete

Sledovanie okolia

Užite si pocit mať oči všade – vďaka 360 stupňovej parkovacej kamere, ktorá umožňuje rozhľad vo všetkých smeroch, keď potrebujete manévrovať pri parkovaní.

Kia Sorento - Inteligentný parkovací asistent

Inteligentný parkovací asistent

Tento automatizovaný systém bude riadiť vaše Sorento dokonale na miesto pre vás, či už pri paralelnom parkovaní alebo cúvaní v uhle 90°. A dokonca vás z vášho parkovacieho miesta aj prevedie.

Kia Sorento - navigácia

Audio-vizuálny navigačný systém

Vyberte si z audio-vizuálneho navigačného systému s pokročilou 7 "LCD dotykovou obrazovkou, alebo 8" možnosti dotykovej obrazovky s výhodami rozpoznávania hlasu a integrácie s ™ Premium Infinity Sound Systémom.

Kia Sorento - núdzové zastavenie

Systém autonómneho núdzového brzdenia (AEB)

Ak nastane hrozba kolízie, AEB vás varuje a automaticky zabrzdí, aby predišiel alebo zmiernil nehodu. Taktiež detekuje chodcov vo vašej trajektórii. (1)

Kia Sorento - adaptívne svetlomety

Adaptívny systém predných svetiel

Využite lepšiu viditeľnosť s pevnými svietidlami do zákrut, ktoré prispôsobujú lúč podľa natočenia volantu a pokročilých HID svetlometov s adaptívnym predným osvetlením, ktoré zodpovedajú krivkám na ceste pred sebou.

Užite si luxusné doplnky

Bezdotykové ovládanie 5-tych dverí

Zadné dvere batožinového priestoru sa automaticky otvoria, keď zaregistrujú váš inteligentný kľuč v tesnej blízkosti – takže môžete nakladať nákupy alebo ťažké predmety do kufra bez problémov.

Komfortné sedenie

Kia Sorento je vždy pripravená, aby previezla úplne všetko, čo potrebujete. Elegantne a jednoducho sa môže zmeniť zo 7-miestneho automobilu na priestrannú dodávku pre dobrodruhov a ich kompletnú výbavu.

Priestranný interiér so 7 sedadlami

Interiér je teraz priestrannejší ako kedykoľvek predtým, s väčším priestorom pre nohy v druhej a tretej rade cestujúcich. Dostupný tretí rad sedadiel znamená, že až sedem ľudí môže cestovať v absolútnom pokoji a pohodlí.

Komfort za každého počasia

Vyhrievané sedadlá v 1. a 2. rade poskytujú tri úrovne vyhrievania v chladných dňoch. Naopak v lete, si môže vodič a spolujazdec vychutnať upokojujúce prúdenie vzduchu v sedadlách. To je celoročný komfort, bez ohľadu na vonkajšie podmienky.

Kia Sorento - 7 miest

Jednoducho bezpečnejšie jazda

Euro NCAP 5 hviezdičkové hodnotenie

Kia Sorento získala maximum päť hviezdičiek v hodnotení bezpečnosti od poprednej európskej organizácie bezpečnosti cestnej premávky Euro NCAP. Vysoké skóre dosiahla najmä za ochranu dospelých cestujúcich, ochranu detských cestujúcich a bezpečnostnej techniky.

6 Airbagov

Duálne predné airbagy a namontované bočné airbagy na strane vodiča a spolujazdca na prednom sedadle, bočné airbagy a airbagy hlavy sú každý spravovaný pokročilým snímačom systému, ktorý môže reagovať aj v určitých situáciách prevrátenia.

Varovanie pred opustením pruhu

Kamera v prednej časti auta sleduje pozdĺžne dopravné značenie na vozovke a pokiaľ vodič začne bez použitia smerových svetiel vybočovať z jazdnej dráhy, automobil ho na toto nebezpečenstvo upozorní.

Sledovanie slepého uhla

Radarové senzory sledujú dráhu za vozidlom skrytú z pohľadu vodiča, upozornia ho, ak sa blíži vozidlo a predbieha - znižuje riziko kolízie. Rear Cross-Traffic Alert tiež varuje o protiidúcich vozidlách.

Adaptívny tempomat

Táto inteligentná technológia aktívnej bezpečnosti sa chová rovnako ako funkcia tempomatu, kým jeho senzory odhalia vozidlo alebo prekážku vpredu - potom automaticky spomalí, alebo dokonca zastaví aby zachoval bezpečnú vzdialenosť a vyhol sa kolíziám.

Pokročila kontrola trakcie (ATCC)

Nový systém Dynamax TM AWD riadi trakciu zadných kolies a zadných bŕzd. Neustále sleduje jazdné podmienky a upravuje pohon všetkých kolies tak, aby sa krútiaci moment dostal priamo ku kolesám s najväčšou trakciou. Systém súčasne zvyšuje stabilitu v zákrutách a pomáha eliminovať ž počiatočné náznaky nedotáčavosti a pretáčavosti tak, že aktívne mení rozloženie krútiaceho momentu medzi prednú a zadnú nápravu.

Riadenie stability vozidla

Sledovanie vášho plynu, bŕzd, riadenia v ostrých zákrutách a zložitých manévrov. Vďaka tomu automobil jednoducho prevezme kontrolu pre obnovenie stability v prípade potreby - precíznou brzdou, elektrickým riadením a riadením zásahov motora.

Partner, na ktorého sa môžete spoľahnúť

7 ročná záruka

7-ročná záruka Kia

Každý majiteľ značky Kia Sorento využíva našu jedinečnú 7-ročnú záruku nového auta(*). Takto veríme v naše autá! Tiež ho môžete preniesť na nových vlastníkov, pokiaľ sa rozhodnete ho predať.

Mohlo by vás zaujímať:

Akciová ponuka
Vozidlá KIA skladom - k odberu ihneď

VYLÚČENIE ZODPOVEDNOSTI

(1) Systém autonómneho núdzového brzdenia
Systém autonómneho núdzového brzdenia (AEB) slúži len ako pomôcka, ktorá vodiča nezbavuje povinnosti neustále sa venovať bezpečnému vedeniu vozidla. Vodič musí stále prispôsobovať vedenie vozidla svojim vodičským schopnostiam, stavu cesty a dopravnej situácii a musí stále dodržiavať platné dopravné predpisy. Systém AEB nedokáže samostatne viesť vozidlo. Bližšie informácie si prečítajte v príručke majiteľa vozidla.

7-ročná záruka na vozidlo:
Každé vozidlo Kia je kryté 7-ročnou/150 000 km zárukou na nové vozidlo (až 3 roky bez obmedzenia; od 4. roku do 150 000 km). Táto komplexná záruka je prenosná na ďalších majiteľov za predpokladu, že vozidlo je pravidelne servisované podľa servisného plánu.

5-ročná záruka na lak a 12-ročná na prehrdzavenie:
Vysokokvalitné lakovanie karosérie zaručuje dlhotrvajúcu ochranu a lesk vášho nového vozidla Kia. Taktiež je vybavené špičkovou ochranou proti korózii a 12-ročnou zárukou na prehrdzavenie.