fbpx

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. , predaj ŽILINA

„Sme manželský pár z Chorvátskeho Grobu v okrese Senec. Mnohí naši známi sa preto čudovali, že sme sa rozhodli naše nové auto kúpiť v Žiline. Nám to ale pripadalo ako najrozumnejšia vec.

p.Matusova

My nerobíme veci bez rozmyslu, aj keď emócie a empatia vždy zohrávajú svoju rolu. Tak to vždy bolo aj pri výbere ďalšieho auta, a tak to bolo aj tentoraz. Mali sme toho naštudovaného dosť veľa, rôzne testy a rebríčky spoľahlivosti a spokojnosti. Očarila nás však KIA SPORTAGE GT line. Tú našu emóciu a empatiu nakoniec potvrdili aj rôzne hodnotenia. Rozhodnutie bolo urobené, ostávala už len otázka, kde to kúpiť.

Pri kúpe predchádzajúcich áut vždy rozhodovala a to do veľkej miery aj kvalita predajcu a najmä kvalita služieb autoservisu. Mali sme to šťastie, že sme v nedávnej minulosti spoznali pána Crka a pána Nováka, ktorí stoja za spoločnosťou NOVÝ TOPCAR. s.r.o.

Nezoznámili sme sa len s nimi, ale v rámci odbornej spolupráce aj s ich prístupom k práci, so systémom organizácie spoločnosti a ich dorazom na kvalitu, čestnosť a dodanie toho k čomu sa zaviažu. Vôbec sme teda nezaváhali, nezľakli sa vzdialenosti a oslovili pána Crka s našou požiadavkou. Naša predchádzajúca skúsenosť sa len potvrdila. Vždy sú na strane zákazníka a nepresadzujú svoju líniu aj keď ich odbornosť a skúsenosť bola veľmi dôležitá pri konečnej špecifikácii našej požiadavky.

p.Matus

Pred niekoľkými týždňami sme sa dočkali. Naše auto stálo pripravené v showroome. Pricestovali sme vlakom do Žiliny a úplne samozrejme nám spoločnosť zabezpečila odvoz zo stanice. Aj takéto maličkosti sa nám poskladali do mozaiky komplexnej starostlivosti o zákazníka v spoločnosti NOVÝ TOPCAR,s.r.o. Už len dodáme, že pri odovzdávaní auta sme dostali viac, ako sme očakávali. Dnes, za necelý mesiac má naša nová KIA najazdených už cca 3000 km. Každým dňom sa nám potvrdzuje, že naše rozhodnutie bolo správne a naše nadšenie neutícha.

Chceme touto cestou poďakovať za skvelé poradenstvo a služby spoločnosti NOVÝ TOPCAR,s.r.o."

p. PhDr. Anna Matúsová, Ing Štefan Matús