NOVÝ TOPCAR, s.r.o. servis Dolný Kubín

„So službou NOVÉHO TOPCARU som veľmi spokojná! Ústretovosť, promptnosť, ochota, flexibilita, profesionálna snaha, dokonalá znalosť a odborný servis. Veľmi som spokojná."

p. Mgr. Karin Palková

február/2018

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. servis Žilina

„NOVÝ TOPCAR navštevujem už 7 rokov. Začalo to kúpou novej KIA Cee´d 1,6 Crdi, na ktorej jazdím doteraz. Absolvoval som všetky predpísané prehliadky a kontroly a najazdil som 230 000 km. S autíčkom maximálna spokojnosť a veľmi nízke prevádzkové náklady – 5 l/100 km nafty. Pri každej návšteve servisu som sa tešil na profesionálny prístup personálu, ústretovosť, postaranie sa o zákazníka (občerstvenie, odvoz,...) a odovzdanie čistého a vyvoňaného auta. Poďakovanie patrí pánovi L. Benčíkovi a pani Z. Crkovej ale aj všetkým, ktorí sa podieľali na servise auta.

Odporúčam všetkým, ktorí sa rozhodujú zakúpiť vozidlo KIA!  ***** "

p. Š.M.

november/2017

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. servis Dolný Kubín

„Služby predajne aj servisu NOVÝ TOPCAR v Dolnom Kubíne využívam už 6 rokov a zatiaľ som sa vždy stretol s veľmi milým personálom, ústretovým prístupom a profesionálnou prácou. Interiér je ako bonus po každom servise kompletne vyčistený. Ústretovosť dobrá poloha servisu a dostupnosť boli tiež jedným z hlavných dôvodov, ktorý nakoniec prevážil pri voľbe značky Kia. Držím palce aby Vám to vydržalo čo najdlhšie."

p. Radoslav B.

jún/2017

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. servis Dolný Kubín

„V predajni a servise KIA v Dolnom Kubíne som veľmi spokojná. Obsluha servisu je super, počúvanie, keď som v miestnosti, aj predaj áut je na vysokej úrovni. Všetci sú veľmi milí a úslužní a čo sĺúbia to dodržia... a to si veľmi vážim."

p. Bernardeta P.

máj/2017

Referencie spokojných zákazníkov