NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Žilina

„MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ , PROFESIONÁLNY PRÍSTUP

Spoločnosť NOVÝ TOPCAR som si vybral na základe odporučenia známych. Na vlastnej koži som sa presvedčil, že zamestnanci sú ochotní, ústretoví, nápomocní. Splnia všetko na čom sa so zákazníkom dohodnú. Som rád, že som si vybral túto spoločnosť. Využijem aj ich kvalitný servis.”

p.Tomáš Cabadaj

december/2016

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Žilina

„Príjemné vystupovanie predajcu NOVÝ TOPCAR Žilina a kvalitné služby.”

p. Pavel A.

december/2016

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Žilina

„Kiu cee´d som si vybrala preto, lebo sme s manželom spokojní s modelom cee´d, čo už máme doma. Bola som spokojná s prístupom, dobrou komunikáciou a ústretovosťou.”

p. J.V.

november/2016

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Žilina

„So službami predajne aj servisu je naša firma veľmi spokojná, pretože sú na vysokej profesionálnej úrovni. Obzvlášť oceňujeme ústretový prístup k zákazníkom a ich požiadavkám aj v prípade že, sú neštandardné.”

p. Gabriela G.

november/2016

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Žilina

„Vo firme sme využívali predchádzajúci model Kia Sportage a boli sme veľmi spokojní. Keďže sme spoločnosť podnikajúca v oblasti športu, rozhodli sme sa teraz pre novú Kia Sportage GT-LINE. Už po prvých kilometroch bolo jasné, že HMP má vo svojej flotile reprezentatívne auto so športovým nádychom.

NOVÝ TOPCAR by som jednoznačne odporučil, pretože predajom auta sa ich práca nekončí. Perfektný servis, služby a komunikácia ich robia jednotkou v predaji a službách v Žilinskom regióne. HMP chce byť najlepšia agentúra, preto svoju mobilitu a pohodlie zverila do rúk odborníkom z firmy NOVÝ TOPCAR."

p. Michal Holeščák

november/2016

NOVÝ TOPCAR, predaj Dolný Kubín

„Rozhodol som sa pre kúpu auta Kia Sportage. Preto som navštívil predajňu NOVÝ TOPCAR v DK. V predajni boli ústretoví. Autíčko mi zadovážili za krátku dobu. Podali mi všetky potrebné informácie ako o kúpe, tak aj o prevádzke, servise vozidla. S autom som spokojný.”

p. V.K. 

október/2016

p.V

NOVÝ TOPCAR, predaj Žilina

„Pre kúpu automobilu zn. KIA som sa rozhodla na základe spokojnosti známych, ceny a profesionálneho prístupu. Určite by som odporučila NOVÝ TOPCAR všetkým, ktorí si plánujú kúpiť nové auto.”

p. Katarína Štrbáková

október/2016

p.Strbakova

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Námestovo

„Kúpa nového auta Kia Rio v predajni NOVÝ TOPCAR v Námestove prebehla k mojej úplnej spokojnosti. Personál predajne ochotne odpovedal na moje a tiež aj otázky rodinných príslušníkov prítomných pri kúpe nového auta. Taktiež boli ochotne vybavené požiadavky na doplnkovú výbavu – spojovacie zariadenie, zimné pneu. S diskami, gumené rohože a ostatné.
Ďakujem”

p. Václav Nečas

september/2016

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Dolný Kubín

„Navštívila som predajňu NOVÝ TOPCAR, s.r.o. v Dolnom Kubíne, pretože som sa rozhodla kúpiť si Kiu Rio. Mala som predstavu, aké auto chcem a tak som sa pristavila pri spomínanej Kii Rio. Hneď prišiel p. Hurban, ktorý sa mi s ochotou venoval a odpovedal na všetky moje otázky. Oceňujem jeho profesionalitu, odbornosť a taktiež milú komunikáciu.

Nakoľko som chcela auto s automatickou prevodovkou, ihneď zistil, či je dané auto vyrobené a po dohode mi ho hneď rezervoval. Pomohol mi aj pri výbere doplnkov do auta.
Bol ochotný od prvej návštevy predajne, cez kúpu auta až po vybavovanie formalít.O všetkom ma priebežne informoval. Som veľmi spokojná nielen s autom, ale aj s personálom predajne a VEĽKÁ VĎAKA patrí najmä p. Hurbanovi.

Predajňu v Dolnom Kubíne môžem všetkým len odporučiť.”

p. Lívia K.

september/2016

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Žilina

„Pre kúpu automobilu zn. KIA som sa rozhodol kvôli cene, kvalite a dizajnu. Odporučil by som NOVÝ TOPCAR pre príjemný personál, super prístup k zákazníkovi a ochotu riešiť kúpu ihneď. Sme veľmi spokojní.”

p. M.S.

august/2016

NOVÝ TOPCAR, predaj Dolný Kubín

„Oceňujem prístup predajcu k zákazníkovi, starostlivosť bola na veľmi dobrej úrovni, bol ochotný sa prispôsobiť naším potrebám a zbytočne nevnucoval veci o ktoré nemáme záujem. Pozitívne hodnotíme aj ponuku doplnkového vybavenia k autu, z predajne odchádzate so všetkým čo potrebujete, stačí už len jazdiť...
Môžeme len odporúčať.”

M.N.

september/2016

p.M.N

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Žilina

„Pre kúpu auta značky KIA som sa rozhodol kvôli dobrej cene a bohatej výbave. NOVÝ TOPCAR by som odporučil. Majú profesionálny a milý personál."

p. M.P. 

september/2016

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Žilina

„So značkou KIA máme dobrú skúsenosť. Vo firme máme niekoľko áut tejto značky. Sú to spoľahlivé autá. NOVÝ TOPCAR by som odporučil pre ich seriózny prístup.”

p. M.N.

október/2016

NOVÝ TOPCAR, predaj Žilina

„Kia je najlepší závod na svete. Autá sú krásne a veľmi spoľahlivé. Určite by som odporučila NOVÝ TOPCAR. Predajcovia sú veľmi ústretoví, zdvorilí a milí. Nemám čo dodať – maximálna spokojnosť."

p. Anna Lulková

september/2016

p.Lulkova

NOVÝ TOPCAR, predaj Dolný Kubín

„So službami NOVÝ TOPCAR, Dolný Kubín sme spokojný. Je to naše druhé auto tejto značky. Boli sme spokojný s pánom Hurbanom. Je veľmi ústretový a veľmi ochotný. Vrelo odporúčam navštíviť túto predajňu.
Ďakujem."

p. Andrea K.

august/2016

p.Andrea K

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Dolný Kubín

„S kúpou vozidla som veľmi spokojný. Hneď ako som prišiel do predajne bol predajca veľmi príjemný a sympatický. Predbežne ma informoval o vývoji vozidla a vždy mi ochotne poskytol všetky potrebné informácie. Jediný nedostatok bol ten, že som musel na vozidlo čakať dva a pol mesiaca, okrem toho nemám naozaj čo vytknúť. Chodím teraz na týždňovky a za týždeň najazdím na vozidle minimálne 500 kilometrov, takže už som čo to prešiel na novom vozidle a nemôžem byť viac spokojný. Ak niekto chce spoľahlivé, šikovné a výkonné vozidlo, vrelo odporúčam Kiu cee´d 1.6 CRDi."

p. P.K.

august/2016

NOVÝ TOPCAR, predaj Dolný Kubín

„Pri rozhodovaní o výbere značky osobného auta som navštívil viacero predajcov, ktorých prístup k zákazníkovi bol rôzny. Konštatujem a oceňujem prístup a ústretovosť pracovníka firmy NOVÝ TOPCAR p. Hurbana, ktorý bol na veľmi dobrej profesionálnej úrovni a jeho prezentáciu firmy NOVÝ TOPCAR. Doporučujem navštíviť predajňu v Dolnom Kubíne."

p. Ing. G. F.

júl/2016

p.G.F

Referencie spokojných zákazníkov