fbpx
Kia Platinum Prestige 2017

Ďakujeme Vám za to, že nám po celé tie roky venujete Vašu priazeň a dávate nám možnosť robiť veci lepšie.

I vďaka vám sme dosiahli tie najvyššie ocenenia....

viac >>>

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Dolný Kubín

„Jednanie predajcu bolo maximálne profesionálne.

Bol som veľmi spokojný s úrovňou predaja, prístupom, či úž pri výbere vozidla, ako aj pri samotnej kúpe a odovzdaní vozidla. Veľmi veľká spokojnosť s prevedením vozidla, oboznámením s funkciami a samotným predaním vozidla do užívania.

p. Radoslav J.

február/2021

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Námestovo

Dlho som sa nevedela rozhodnúť aké auto si kúpim. Bola som si asi 3x na pobočke KIE, kde mi v pohodlí vysvetlila - milo a všetko polopate, vysmiata milá pani na pobočke KIA Námestovo NOVÝ TOPCAR - pani Brnkaľáková. Ani som netušila, že to tak rýchlo vybavím. Pani je zbehlá, ochotná a vie rýchlo jednať. Som veľmi spokojná aj s vysvetlením čo kde v autíčku je. Keby sa dalo ohodnotiť p. Brnkaľákovú z 1000 B. dám jej 1000B.

Ďakujem veľmi za ochotu a milé jednanie

p. Alžbeta R

p.A.R.

február/2021

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Námestovo

Oceňujem profesionálny prístup p. Brnkaľákovej (NOVÝ TOPCAR NO), príjemné vystupovanie, odbornú pomoc pri výbere auta a ochotu pomôcť v každej situácii. S autom KIA RIO som veľmi spokojná. Celý priebeh kúpy auta prebehol na profesionálnej úrovni.

Ďakujem a vrelo odporúčam.

p. J.Č.

p.J.C.

december/2020

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Žilina

  • maximálna spokojnosť s prístupom predajne
  • profesionálne jednanie
  • auto je nadčasové, prefektné 

p. Boris Miklo

p.B.M.

september/2020

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Dolný Kubín

„Ochota a odbornosť vašich zamestnancov, najmä pána Hurbana nás presvedčila o kúpe auta značky KIA. Pán Hurban nám pomohol všetko vybaviť aj nad rámec svojich povinnosti a auto nám dopodrobna odprezentoval. ĎAKUJEME! 

p. Iveta Matulová

august/2020

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Dolný Kubín

„S predajom a zástupcom p. Hurbanom som bola veľmi spokojná. Počas spolupráce som sa stretla s maximálnou ústretovosťou a profesionalitou. Predajňu v D. Kubína som odporučila už niekoľkým známym, ktorí taktiež zdieľali môj názor. Ďakujem.“

p. S.M.

p.S.M.

august/2020

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Dolný Kubín

„Oceňujem profesionálny prístup p. Hurbana, najmä trpezlivosť pri mojich otázkach nakoľko som šofér začiatočník.

p. M.Š.

júl/2020

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Dolný Kubín

„Pri hľadaní motorového vozidla som navštívila okrem iných aj predajňu KIA v DK.

Privítal nás úslužný p. HURBAN, ktorý ochotne vypočul naše požiadavky, ktoré sme mali na nové vozidlo. Ponúkol nám auto, do ktorého keď som si sadla sa mi zapáčilo, bolo však už predané. Vypýtal si naše telefónne číslo a povedal, že sa nám ozve. Po troch dňoch sa ozval, a prišiel s ponukou na vozidlo, o ktoré sme mali záujem. Po uplynutí 2 trýzňou som sa stala majiteľkou vozidla. Pri predaji trpezlivo a veľmi ochotne ma oboznámil s vnútorným vybavením, prístrojovým panelom, ovládaním svetiel atď. Okrem toho navrhol urobiť si jazdu a ochotne so mnou prešiel trasu, o ktorú som mala záujem. Ďakujem veľmi pekne.

p. Jana Ž.

júl/2020

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Dolný Kubín

„Bol som spokojný s odovzdávaním vozidla a dobrým prístupom predajcu. Všetky záležitosti okolo auta mi boli poskytnuté ako som potreboval na moju spokojnosť. “

p. Martin Uhliarik

p.M.H.

máj/2020

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Dolný Kubín

„Dlho som sa rozhodovala nad kúpou nového vozidla. Moja teta si už dvakrát kúpila nove auto zn. KIA a tak som sa rozhodla aj ja pre KIA XCEED. Poslala mi telefónne číslo na p. M. Hurbana zo spoločnosti Nový Topcar s.r.o. v Dolnom Kubíne. Pán Hurban mi ochotne a trpezlivo všetko povysvetľoval. Pri ponuke som sa hneď rozhodla nad objednávkou autíčka, ktoré bolo vyrobene ešte v kratšej lehote, ako bol naplánovaný termín.

Pri preberaní autíčka mi pán Hurban všetko podrobne vysvetlil, jeho prístup po odbornej stránke bol na profesionálnej úrovni, som veľmi spokojná. Prvé pocity počas jazdy domov boli spočiatku napäté, či vôbec zvládnem cestu 🙂 Nakoľko žijem v zahraničí, autíčko zvládlo prvých 850 km aj s adaptívnym tempomatom. Je to výborná vec, vrelo odporúčam.

Chcem sa poďakovať pánovi Hurbanovi nielen za odborný prístup čo sa týka predaja, ale hlavne aj za zhovievavosť ochotne zdvihnúť telefón aj v súkromnom čase.  Želám Vám a celej spoločnosti veľa úspechov a spokojných zákazníkov.“

p. Anna Z.

p.Anna Z

február/2020

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Dolný Kubín

„S manželkou sme sa po dlhom zvažovaní dohodli , že si prvý krát v živote doprajeme nové auto. Navštívili sme teda Nový Topcar v Dolnom Kubíne, nakoľko sa naším favoritom stala Kia Xceed . Boli sme veľmi milo prekvapení nielen prívetivým prostredím, ale aj celkovo atmosférou ktorá vládne v tejto predajni. Musím tiež vyzdvihnúť profesionálny , ale aj ľudský prístup p. Hurbana, ktorý trpezlivo a fundovane odpovedal na všetky otázky. Naozaj príjemné prostredie, milí ľudia, vrelo odporúčam a srdečne ďakujem!!!“

p.  Pavol Had 

P.H.

január/2020

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Dolný Kubín

„Som spokojný s autom, veľmi sa mi páči. Auto je na vysokej úrovni.

p. Ivan Klocháň

január/2020

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Dolný Kubín

„Oceňujeme v p. Miroslava Hurbana profesionálny prístup, prijemné vystupovanie, informácie o vozidle. Ďakujeme za dobré rady pri kúpe nového auta Kia Rio.

p. Štefan A.

január/2020