fbpx
Kia Platinum Prestige 2017

Ďakujeme Vám za to, že nám po celé tie roky venujete Vašu priazeň a dávate nám možnosť robiť veci lepšie.

I vďaka vám sme dosiahli tie najvyššie ocenenia....

viac >>>

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Dolný Kubín

„Dlho som sa rozhodovala nad kúpou nového vozidla. Moja teta si už dvakrát kúpila nove auto zn. KIA a tak som sa rozhodla aj ja pre KIA XCEED. Poslala mi telefónne číslo na p. M. Hurbana zo spoločnosti Nový Topcar s.r.o. v Dolnom Kubíne. Pán Hurban mi ochotne a trpezlivo všetko povysvetľoval. Pri ponuke som sa hneď rozhodla nad objednávkou autíčka, ktoré bolo vyrobene ešte v kratšej lehote, ako bol naplánovaný termín.

Pri preberaní autíčka mi pán Hurban všetko podrobne vysvetlil, jeho prístup po odbornej stránke bol na profesionálnej úrovni, som veľmi spokojná. Prvé pocity počas jazdy domov boli spočiatku napäté, či vôbec zvládnem cestu 🙂 Nakoľko žijem v zahraničí, autíčko zvládlo prvých 850 km aj s adaptívnym tempomatom. Je to výborná vec, vrelo odporúčam.

Chcem sa poďakovať pánovi Hurbanovi nielen za odborný prístup čo sa týka predaja, ale hlavne aj za zhovievavosť ochotne zdvihnúť telefón aj v súkromnom čase.  Želám Vám a celej spoločnosti veľa úspechov a spokojných zákazníkov.“

p. Anna Z.

p.Anna Z

február/2020

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Dolný Kubín

„Som spokojný s autom, veľmi sa mi páči. Auto je na vysokej úrovni.

p. Ivan Klocháň

január/2020

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Dolný Kubín

„S manželkou sme sa po dlhom zvažovaní dohodli , že si prvý krát v živote doprajeme nové auto. Navštívili sme teda Nový Topcar v Dolnom Kubíne, nakoľko sa naším favoritom stala Kia Xceed . Boli sme veľmi milo prekvapení nielen prívetivým prostredím, ale aj celkovo atmosférou ktorá vládne v tejto predajni. Musím tiež vyzdvihnúť profesionálny , ale aj ľudský prístup p. Hurbana, ktorý trpezlivo a fundovane odpovedal na všetky otázky. Naozaj príjemné prostredie , milí ľudia, vrelo odporúčam a srdečne ďakujem !!!

p. Pavol Had

P.H.

január/2020

NOVÝ TOPCAR, s.r.o. predaj Dolný Kubín

„Oceňujeme v p. Miroslava Hurbana profesionálny prístup, prijemné vystupovanie, informácie o vozidle. Ďakujeme za dobré rady pri kúpe nového auta Kia Rio.

p. Štefan A.

január/2020